Providing you the best range of 1, 2, and 4 port standard serial to ethernet modbus gateways serial port converters with effective & timely delivery.
₹ 19500 / Piece Get Latest Price
| Brand | Alltronix International Inc |
| Frequency | 50Hz |
| Voltage | 220V |
| Usage | For Commercial |
| Number of Ports | 4 |
| Model Name/Number | 1, 2, And 4 Port Standard Serial |
₹ 40000 / Piece Get Latest Price
| Ethernet Ports | 2 Ports |
| Interface | RS 422 |
| Modbus Type | Modbus RTU |
| Color | Black |
| Frequency | 50Hz |
| Serial Port Number | 4 |
BIRENDRA KUMAR (Proprietor)
Alltronix International Inc
Plot No. 20, Amulya House, G R Reddy Nagar
Hyderabad - 500062, Telangana, India