Our range of products include 8 port rs 232 universal serial board pci card, 8 port rs 232 low profile pci express board, 0 to 55c operating temperature pci card, 8 port rs 232/422/485 universal pci serial board pci card, 4 port rs 232/422/485 universal pci serial boards with optional 2 kv isolation, 4 port rs 232/422/485 pci express boards optional 2 kv isolation pci card and 4 port rs 232 pci express serial board pci card.
₹ 48000 / Piece Get Latest Price
| Number of Ports | 8 |
| Material | Metal |
| Color | Green |
| Usage/Application | For Commercial |
| Brand | Alltronix International Inc |
| Frequency | 50Hz |
₹ 49000 / Piece Get Latest Price
| Number of Ports | 8 |
| Material | Metal |
| Color | Green |
| Usage/Application | For Commercial |
| Brand | Alltronix International Inc |
| Frequency | 50Hz |
₹ 45000 / Piece Get Latest Price
| Number of Ports | 8 |
| Material | Metal |
| Color | Green and Black |
| Usage/Application | For Commercial |
| Brand | Alltronix International Inc |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 45000 / Piece Get Latest Price
| Material | Metal |
| Color | Green |
| Usage/Application | For Commercial |
| Brand | Alltronix International Inc |
| Country of Origin | Made in India |
| Number of Ports | 4 |
₹ 48000 / Piece Get Latest Price
| Material | Metal |
| Color | Green |
| Usage/Application | For Commercial |
| Brand | Alltronix International Inc |
| Frequency | 50Hz |
| Number of Ports | 4 |
₹ 30000 / Piece Get Latest Price
| Number of Ports | 4 |
| Material | Metal |
| Color | Green |
| Usage/Application | For Commercial |
| Brand | Alltronix International Inc |
| Frequency | 50Hz |
₹ 8000 / Piece Get Latest Price
| Number of Ports | 2 |
| Material | Metal |
| Color | Green |
| Usage/Application | For Commercial |
| Brand | Alltronix International Inc |
| Frequency | 50Hz |
₹ 42000 / Piece Get Latest Price
| Number Of Ports | 4 |
| Material | Metal |
| Frequency | 50Hz |
| Color | Green |
| Voltage | 220V |
| Usage | For Commercial |
BIRENDRA KUMAR (Proprietor)
Alltronix International Inc
Plot No. 20, Amulya House, G R Reddy Nagar
Hyderabad - 500062, Telangana, India