We are a leading Manufacturer of 1 port rs 232 rs 422/485 rs-232/422/485 usb ethernet serial converter and serial to ethernet solutions from Hyderabad, India.
₹ 12000 / Piece Get Latest Price
| Data Rate (bits per second) | 1200 bps |
| Approval | CE |
| Brand | Alltronix International Inc |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| Frequency | 50Hz |
₹ 10000 / Piece Get Latest Price
| Number of Ports | 4 |
| Brand | Alltronix International Inc |
| Model Name/Number | Serial To Ethernet Solutions |
| Frequency | 60Hz |
| Voltage | 220V |
BIRENDRA KUMAR (Proprietor)
Alltronix International Inc
Plot No. 20, Amulya House, G R Reddy Nagar
Hyderabad - 500062, Telangana, India