Offering you a complete choice of products which include box computers with elkhart lake intel atom x series processor base model and high-interface models, 24-inch marine display, intel 7th gen core/celeron industrial iot embedded computers, arm cortex-a53 dual-core 64-bit 1-g industrial computers panel pc, 7 inch industrial fanless computers panel pc and panel pc.
₹ 168000 / Piece Get Latest Price
| Brand | Alltronix International Inc |
| Model Number/Name | Box computers with Elkhart Lake |
| Frequency | 60Hz |
| Voltage | 220V |
| Usage/Application | For Commercial |
₹ 520000 / Piece Get Latest Price
| Size | 24 Inches |
| Resolution | 7680x4320 Pixels |
₹ 476000 / Piece Get Latest Price
| Brand | Alltronix International Inc |
| Model Number/Name | Intel 7th Gen Core/Celeron |
| Voltage | 220V |
| Frequency | 60Hz |
| Brand Name | Alltronix International Inc |
₹ 54000 / Piece Get Latest Price
| Brand | Alltronix International Inc |
| Model Number/Name | Arm Cortex-A53 Dual-Core 64-bit |
| Frequency | 60Hz |
| Voltage | 220V |
| Usage/Application | For Commercial |
| Color | Black |
₹ 168000 / Piece Get Latest Price
| Display Size | 7 inches |
| Processor | i5 |
| Brand | Alltronix International Inc |
| Color | Black |
₹ 120000 / Number Get Latest Price
| Screen Size | 16'' Active Matrix TFT LCD |
| Storage | 32GB m SATA Solid State Drive |
| Temperature | Operating -20 degree C to 60 degree C (-4 degree F to 140 degree F) |
| Dimensions | External (W*H*D) 16.6'' * 12.2'' * 1.9'' |
| Display Resolution | 1024 * 768 XGA |
| Power Supply | Input Voltage 12V DC, 9V to 36V DC(Optional) |
Minimum order quantity: 1 Number
₹ 129000 / Piece Get Latest Price
| Brand | Alltronix International Inc |
| Model Number/Name | Rackmount 1U computers |
| Brand Name | Alltronix International Inc |
| Frequency | 60Hz |
| Processor | Core i5 |
₹ 325000 / Piece Get Latest Price
| Display Size | 8.4 inches |
| Processor | i5 |
| Brand | Alltronix International Inc |
| Color | Black |
| Frequency | 60Hz |
₹ 325000 / Piece Get Latest Price
| Display Size | 15 inches |
| Processor | i5 |
| Brand | Alltronix International Inc |
| Color | Black |
| Brand Name | Alltronix International Inc |
₹ 112000 / Piece Get Latest Price
| Brand | Alltronix International Inc |
| Model Number/Name | Ultra-compact rugged edge |
| Frequency | 60Hz |
| Voltage | 220V |
₹ 498000 / Piece Get Latest Price
| Size | 24 Inches |
| Resolution | 1920x1080 Pixels |
| Refresh rate | 240Hz |
BIRENDRA KUMAR (Proprietor)
Alltronix International Inc
Plot No. 20, Amulya House, G R Reddy Nagar
Hyderabad - 500062, Telangana, India