Offering you a complete choice of products which include entry level gigabit ethernet to fiber media converters industrial network products and industrial media converter.
₹ 45000 / Piece Get Latest Price
| Network Speed | 10/100/1000 Mbps |
| Frequency | 50Hz |
| Voltage | 220V |
| Color | Black and Blue |
| Usage | For Commercial |
| Warranty | 1 Year |
₹ 13000 / Number Get Latest Price
| Network Speed | 10/100 Mbps |
| Frequency | 60Hz |
| Voltage | 220V |
| Usage/Application | For Commercial |
Minimum order quantity: 1 Number
BIRENDRA KUMAR (Proprietor)
Alltronix International Inc
Plot No. 20, Amulya House, G R Reddy Nagar
Hyderabad - 500062, Telangana, India