We are a leading Manufacturer of arm cortex-a8 600 mhz palm-sized iiot gateways with 1 mini pcie expansion slot for a wireless module, din-rail computers with tiger lake 11th gen intel processor base model and high-interface models and intel 7th gen xeon and core processor, iec-61850, 3u rackmount computers with prp/hsr card support from Hyderabad, India.
₹ 28000 / Piece Get Latest Price
| Brand | Alltronix International Inc |
| Model Name/Number | Arm Cortex-A8 600 MHz palm-sized IIoT |
| Usage/Application | Computer |
| Frequency | 60Hz |
| Voltage | 220V |
₹ 156000 / Piece Get Latest Price
| Processor Type | i5 |
| Color | Black |
| Model Name/Number | DIN-rail computers |
| Voltage | 220V |
| Frequency | 60Hz |
₹ 436000 / Piece Get Latest Price
| Processor Series | Intel i5 |
| Model Name/Number | Intel 7th Gen Xeon and Core processor |
| Brand | Alltronix International Inc |
| Color | Black |
| Usage/Application | Desktop |
BIRENDRA KUMAR (Proprietor)
Alltronix International Inc
Plot No. 20, Amulya House, G R Reddy Nagar
Hyderabad - 500062, Telangana, India